Kaip užsisakyti?

Kaip užsisakyti ir pirkti prekes?

Suformuokite pirkinių krepšelį el. parduotuvėje naudodamiesi pirkimo eigoje pateiktu pristatymo kainų skaičiuotuvu pagal šalį ir svorį. Pateikus užsakymą gausite užsakymo patvirtinimą el.parduotuvėje bei savo nurodytu elektroniniu paštu.

Pristatymo mokesčio pagal šalį ir svorį  skaičiavimas

Pristatymo mokesčio pagal šalį ir svorį skaičiavimas

Jūs turėsite galimybę patikrinti savo užsakymą ir ištaisyti klaidas. Mes Jums el paštu atsiųsime užsakymo patvirtinimą, kuriame bus įvardytos Jūsų užsakytos prekės ir suma.

Elektroninė parduotuvė gali atsisakyti priimti ir vykdyti Jūsų užsakymą dėl šių priežasčių:

– kai užsakytos prekės neturime sandėlyje;

– kai negauname Jūsų apmokėjimo patvirtinimo;

– jei įvyko klaida, nurodant prekės kainą ar aprašymą;

– jei Jūs neatitinkate šiose sąlygose nurodytų kriterijų.

________________________________________

Kaip apmokėti už prekes?

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo („KasTikra“) sudaroma nuo to momento, kai Jūs užsisakote prekes, paspaudę nuorodą „Pateikti užsakymą“ ir mes Jums išsiunčiame Jūsų užsakymą, išskyrus tuos atvejus, kai mes anksčiau Jums pranešėme, kad nepriimame Jūsų užsakymo arba Jūs atšaukėte savo užsakymą.

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo galioja nuo sutarties sudarymo momento iki sutarties Šalys įvykdys visus su ja susijusius įsipareigojimus.

„KasTikra.lt” prekių kainos reguliariai peržiūrimos ir gali būti keičiamos elektroninės parduotuvės nuožiūra. Tačiau Jūsų užsakymo patvirtinimas rodo galutinę pirkinių kainą.

Apmokėjimas vyksta paprastu bankiniu pavedimu į nurodytą sąskaitą. Rekvizitus gausite kartu su Jūsų pirkinių krepšelio patvirtintu užsakymu į savo nurodytą elektroninį paštą.

Mokėjimo paskirtis – Jūsų užsakymo numeris

„KasTikra” pasilieka teisę keisti atsiskaitymo būdus, apie tai pranešdami savo internetinėje svetainėje.

________________________________________

Pristatymo kainos.

Pristatymo kaina Jums automatiškai bus apskaičiuota kai išsirinkę norimas prekes pasinaudosite pristatymo pagal šalį skaičiuotuvu.
Lietuvoje:
* Pristatymo mokestis 6 lt. Perkant už 100 lt. ir daugiau – pristatymas Lietuvoje nemokamas.

Į kitas valstybes pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio:
* Į ES šalis iki 500 g. – 19 lt., nuo 500 g. iki 2 kg. – 35 lt.
* Į ne ES šalis iki 500 g. – 23 lt., nuo 500 g. iki 2 kg. – 50 lt.

 

________________________________________

Pristatymo būdas.

Prekes siunčiame skubiu registruotu paštu į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį ar kaimą ar užsienio šalį. Atėjus siuntiniui, Jūsų pašto dėžutėje paliekamas pranešimas apie siuntinio gavimą ir su šiuo pranešimu siuntinį galite atsiimti pašte. Dažniausiai mažus siuntinius Lietuvoje pašto darbuotojai pristato užsakyme nurodytu adresu (į namus ar darbovietę). Jei namuose nieko nerandama, pašto dėžutėje paliekamas pranešimas apie siuntinio gavimą.

________________________________________

Pristatymo terminas ir grąžinimas

Prekes išsiunčiame per 2-6 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo. Kodėl per 2-6 dienas? Tod4l, kad kai kurie produktai gaminami tik gavus užsakymą dėl trumpo galiojimo laiko. Visi užsakymai yra formuojami (ir ruošiami išsiųsti) tik gavus pilną apmokėjimą. Nuo to laiko pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas. Galimi vėlavimai dėl Lietuvos pašto darbo sutrikimų, pvz. šventiniu laikotarpiu. Siunta Lietuvoje nukeliauja per 1-2 darbo dienas,  į užsienio šalis dažniausiai per 5-10 dienų.

Mes nesame atsakingi už AB Lietuvos Pašto darbą ir kokybę. Prieš pasirašant dokumentą apie siuntos gavimą, Jūs būtinai privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant pašto darbuotojui, yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Priėmus prekę ir pasirašius prekės priėmimo dokumentą be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.

Jūs galite grąžinti savo prekes per 14 dienų nuo prekių pristatymų dienos, o mes grąžinsime Jums pinigus arba pakeisime prekę. Gavus grąžintą Jūsų prekę grąžinsime užsakymo metu už prekę sumokėtą sumą, arba, pagal Jūsų pageidavimą, pakeisime ją į kitą tos pačios vertės prekę.

„KasTikra” pasilieka teise negrąžinti pinigų už prekes jeigu:

– grąžinama prekė buvo panaudota;

– grąžinta be originalių etikečių;

– blogos būklės;

– grąžinama prekė buvo pagaminta specialiai Jums pagal specialų užsakymą.

 


 

Baigiamosios nuostatos

 Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

„KasTikra” teikdama paslaugas vadovaujasi Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos produktų saugos įstatymo, Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“ bei kitais galiojančiais teisės aktais.

Taisyklių pagrindu kylantiems nesutarimams taikoma Lietuvos Respublikos teisė, nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.


Pirkimo metu patvirtindami sutikimą su sąlygomis ir taisyklėmis, Jūs patvirtinate, kad jas perskaitėte, susipažinote ir sutinkate su šiomis nuostatomis.

Komentarai

komentarai